Вівторок, 18.02.2020, 20:37

«  Лютий 2014  »

• Головна » 2014 » Лютий » 24 » Зорепадом летять роки
    Зорепадом летять роки
    Повертайтеся до рідної школи!
        У Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів І – ІІІ ступенів відбулося свято – неповторна зустріч випускників школи ювілейних років. Організували таку хвилюючу подію у день церковного свята Стрітення Господнього, мабуть, невипадково. Бо символічною була зустріч не лише з однокласниками, старшими товаришами, вчителями, а й з памяттю.Окрім музичних виступів, танців та декламації віршів, глядачі мали змогу згадати себе у шкільні роки. За допомогою мультимедійної дошки та комп’ютерних технологій на великому екрані час від часу мелькали фотографії випускників, світлини минулих років, на яких учні та й вчителі працюють, навчаються чи просто відпочивають. Цікаві та музично оформлені презентації викликали неабиякий захват у «школярів» та їхніх класних керівників. Адже за столиками з табличками років випуску, біля кожного класу, так як і повинно бути, сидів класний керівник. Варто сказати, що присутні не лише були спостерігачами, а й активними учасниками свята. Кожен клас співав, говорив вітальне слово, відгадував шкільні загадки, брав участь в бліц-інтерв’ю.
           Однозначно, що подібні зустрічі стануть традиційними, щорічними. Багатьом класам необхідно ще зустрітися, не одному випускнику слід сказати слова вдячності Вчителю. Тому, хто виховав, виплекав, дав настанову і вивів на широку  тернисту дорогу життя!