Вівторок, 18.02.2020, 21:49

• Головна » 2012 » Вересень » 19 » Районні туристичні змагання
    Районні туристичні змагання

МИ ЗНОВУ ПЕРЕМОЖЦІ!

З 13 по 15 вересня, після більш ніж дворічної перерви,  у с.Трубайці відбулися ІX районні туристичні змагання. Команди учнів району змагалися за звання найкращих з техніки пішохідного туризму та орієнтування на місцевості.
        Учні нашої школи  дуже довго чекали на цю подію, адже не могли зрадити вже давній та надзвичайно гарній традиції – приїжджати додому переможцями.
        Відразу після відкриття змагань відбулися тренування команд, адже на наступний день потрібно було пройти важке випробування: робота «зв’язок». І кожен розумів, що не може підвести ні напарника, ні команду в цілому. Навіть ввечері, біля багаття, коли всі веселились та відпочивали, виникали розмови: «А ось там, при проходженні навісної переправи, ти закріплюєш супроводжуючу мотузку чи я?».
    Тож як всі зраділи, почувши, що саме наші «зв’язки» стали кращими при проходженні дистанції. Перше місце отримали Тютюнник Іван та Бабич Оксана, а другими стали Коневський Владислав та Коневська Вікторія.
        На наступний день відбулися змагання команд з орієнтування на місцевості. Кожен учасник команди мав подолати дистанцію, не забувши відмітитись на контрольних пунктах. І знову відповідальність за себе і за команду. І знову перемога. Кращим серед хлопців став Тютюнник Іван, а в призерах серед дівчат Бабич Оксана та Коневська Вікторія.
    На лінійці закриття учасники нашої команди були відзначені великою кількістю грамот та отримали цінний приз – намет, що обов’язково знадобиться для поїздок на змагання та в походах.
        Тож ми не зрадили традиції, ми знову переможці!