Понеділок, 06.04.2020, 23:25

«  Лютий 2020  »

• Головна » 2020 » Лютий » 27 » Програма підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа"
    Програма підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа"

Демократична школа – це не ідеальна школа, а це процес взаємодії, мирного співіснування учителів, учнів, батьків і громади, виховання людських цінностей, активної життєвої та суспільної позиції, дотримання встановлених правил, знання прав і виконання своїх обовʼязків. Наступного дня тренінгу шкільна команда працювала з інструментом демократичного розвитку школи, визначилася зі сферами, у яких плануються зміни. Пiд час захоплюючих вправ всi занурились в атмосферу демократичностi, визначили для себе ключовi принципи демократiї. А пiсля перегляду мультфільму «Школа-фабрика» вирушили у вiртуальну подорож по школi-мрiї, одягнувши капелюхи-невидимки. Заключним етапом тренiнгу було визначення перших крокiв для побудови демократичного середовища у школі. За підсумками зустрічей у школі буде розроблено план дій з урахуванням думок учнів, батьків, вчителів, що допоможе втілити демократичні засади в шкільному житті.