Неділя, 29.03.2020, 00:01

«  Лютий 2020  »

• Головна » 2020 » Лютий » 18 » Програма підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа"
    Програма підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа"

Демократична Україна починається в демократичній школі!І ми саме така школа, в якій мотивує та стимулює відкрита адміністрація, працюють мотивовані та прогресивні вчителі, навчаються активні та відповідальні учні, допомагають зацікавлені та задіяні батьки, підтримує розуміюча громада.18 лютого у приміщенні закладу була проведена зустріч учаснисників V хвилі програми “Демократична школа” з батьками, учнями, представниками громади. Під час зустрічі директор та координатор Програми познайомили присутніх з основними цілями та етапами реалізації програми «Демократична школа». А також поділилися своїм досвідом, який отримали відвідавши тренінги Програми. Запрошені учасники мали змогу висловити своє бачення шкільної демократії та демократичного середовища в нашому закладі, відобразивши його на флепчарті. Дякуємо всім присутнім за співпрацю. Збудуємо демократичну школу разом! Долучайтеся!