Вівторок, 18.02.2020, 21:10

«  Грудень 2013  »

• Головна » 2013 » Грудень » 30 » Новорічні свята у нашій школі
    Новорічні свята у нашій школі
    Незабаром Новий рік переступить наш поріг
    Зима – дивовижна, прекрасна, і, можна сказати, казкова пора року. Коли все навкруги світиться та виблискує від міріадів сріблястих сніжинок, здається, що потрапив у чарівну казку. А ще зима – це час веселих свят, час, коли збуваються найзаповітніші мрії, час щастя, радісного сміху та подарунків.Одному з найулюбленіших дитячих свят – Новому року – були присвячені святкові заходи, що відбулися у нашій школі напередодні свята. Усі присутні – гості, вчителі, батьки вже вкотре впевнилися, що наша рідна школа неймовірно багата на таланти. Кожен виступ учнів вражав своєю неповторністю та красою. І звичайно ж, нікому з присутніх не довелося сумувати. Адже біля красуні-ялинки розгорталося справжнє казкове дійство: діти майстерно виконували сценки з чарівних казок, співали веселі новорічні пісні, виконували запальні танці. До школи на свято завітали шановані гості: Фахраддін Аладдін-огли Мухтаров, власник готельно-ресторанного комплексу «Каспій Преміум», Ярошенко Людмила Петрівна, директор ТОВ «Оріон Молоко»,  Рябухін Анатолій Іванович, сільський голова, які привітали присутніх з наступаючим Новим роком і побажали щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та роботі.