Вівторок, 18.02.2020, 21:27

• Головна » 2012 » Вересень » 19 » До дня визволення Хорольщини
    До дня визволення Хорольщини

СВЯТО КВІТІВ

Вже стало доброю традицією кожного року 19 вересня проводити в школі виставку осінніх квітів, присвячену Дню визволення Хорольщини від німецько-фашистських загарбників.

Кожен клас зі своїми класними керівниками готували композиції. Радує око розмаїття квіткових барв: айстри, чорнобривці,  салютують полеглим воїнам величезні жоржини та маленький вічний вогонь, майстерно складений із сальвій.

«Нашу пам’ять обпалює
    Вічний вогонь, де граніти і зелені повінь,
    До священного чистого світла його
    19 вересня завжди приходим.»

Широко представлена тема України, рідної землі, природи, лірична. Тут домінують калина, чорнобривці, майорці і троянда як цариця квітів. А круглолиці соняхи красуються своїми жовтими голівками.

Здивували і зацікавили всіх композиції першокласників. Нехай хоч і з допомогою батьків, але ж якою любов’ю створені ці роботи!

Цікаві та незвичайні композиції представлені учнями 8 класу.

«Літо зі снопами
    Осінь з пирогами»

Запашні пироги вабили присутніх своїм ароматом і запрошували скуштувати їх. Школярі постаралися створити таку красу, якою милуються не тільки вчителі, учні, але і працівники школи, батьки та односельці.

Ми ще не знаємо переможців цього конкурсу, підсумки буде підбито пізніше. Але важливо, що такі заходи не дають черствіти душам наших дітей і покриватися кіркою байдужості. Вони дають змогу пам’ятати події минулих літ та цінувати сьогодення.