Вівторок, 18.02.2020, 20:43

«  Травень 2012  »

• Головна » 2012 » Травень » 22 » До Дня Чорнобильської трагедії
    До Дня Чорнобильської трагедії

Страшні хвороби, стихійні лиха, війни змушували людство боротися за своє існування на Землі. Та все це можна було з часом побороти, пережити, здолати і залишити лише спогади. Але Чорнобильська катастрофа залишається нездоланною і непідвладною часу.

Головним і найстрашнішим є руйнівна сила радіації, яка незрима і невідчутна. Вона може знищувати життя на нашій планеті протягом тисячоліть. Для неї немає кордонів. Її нищівна сила безмежна. Чорнобиль не лише трагедія, але й випробування на мужність, відданість, патріотизм.

26 квітня відзначалася двадцять шоста річниця Чорнобильської трагедії, яка змінила Україну і змінила світ. З цієї нагоди у Штомпелівській школі відбулися урочисті збори, на які були запрошені учасники тих буремних подій. До сивочолих ветеранів, що пройшли крізь горнило Чорнобиля, з теплотою та вдячністю звернулася заступник директора з виховної роботи Кузуб Н.М.

Запаленням свічки та хвилиною мовчання пом’янули присутні в залі загиблих та померлих учасників аварії.

Перед ліквідаторами виступили з концертною програмою учні школи.  Вони розповіли про долю ліквідаторів, їх героїчну роль в приборканні «мирного» реактора, героїчні вчинки всього українського народу, який врятував від більшої трагедії народи Європи. Для ліквідаторів звучали пісні, вірші, просто теплі слова.

Наприкінці зустрічі учні висловили щиру подяку ветеранам-ліквідаторам за їх мужність, героїзм та самовідданість та вручили їм букети квітів.