Вівторок, 18.02.2020, 20:55

«  Вересень 2014  »

• Головна » 2014 » Вересень » 22 » Акція "Моя рідна Україна"
    Акція "Моя рідна Україна"

19 вересня 2014 року в школі пройшла акція „Моя рідна Україна“ з метою покращення благоустрою рідного села Штомпелівка. Мальовнича природа України, браві козаки, український віночок, голубе небо і усміхнене сонце, національні символи в синьо-жовтих кольорах—це все замайоріло, заспівало, затанцювало яскравими барвами, радуючи око односельчан. Такого дійства Штомпелівка ще не бачила. Не виразити словами всю ту атмосферу захоплення, доброзичливості, бадьорості та оптимізму, з якою учні 5-11 класів створювали цю красу. До роботи долучилися і небайдужі члени громади: Масалова І.В. та Бова Л.А.

Це був дійсно сонячний і світлий день з надією на мирне сьогодення. Віра в те, що і наші діти внесли частинку патріотичного настрою в те, чим переймаються зараз всі люди України: „Ні—війні! Так—миру в державі!“

А передувало цій акції проведення ярмарки, на якій учні з ентузіазмом продавали власноруч випечені солодкі вироби. Кожен клас зібрав достатньо коштів для придбання фарби. Захоплені ідеєю зробити центр села яскравішим та патріотичнішим, юні художники створили ескізи, які потім з натхненням втілили в життя.

Сподіваємося, що ця акція надовго відлунюватиме промінцем доброти не тільки в серцях учнів, учителів, а й усіх односельчан, створюючи гарний настрій кожного дня!