Понеділок, 28.09.2020, 23:03

«  Вересень 2020  »

• Головна » Архів матеріалів

Демократична Україна починається в демократичній школі!І ми саме така школа, в якій мотивує та стимулює відкрита адміністрація, працюють мотивовані та прогресивні вчителі, навчаються активні та відповідальні учні, допомагають зацікавлені та задіяні батьки, підтримує розуміюча громада.18 лютого у приміщенні закладу була проведена зустріч учаснисників V хвилі програми “Демократична школа” з батьками, учнями, представниками громади. Під час зустрічі директор та координатор Програми познайомили присутніх з основними цілями та етапами реалізації програми «Демократична школа». А також поділилися своїм досвідом, який отримали відвідавши тренінги Програми. Запрошені учасники мали змогу висловити своє бачення шкільної демократії та демократичного середовища в нашому закладі, відобразивши його на флепчарті. Дякуємо всім присутнім за співпрацю. Збудуємо демократичну школу разом! Долучайтеся!

Переглядів: 18 | Додав: sht-school | Дата: 18.02.2020

15 лютого  2020 року школа гостинно зустріла своїх випускників. Зібралися традиційно всі, хто закінчив Штомпелівську школу. Перші ж слова ведучих свята налаштували присутніх на зустріч із юністю, друзями, вчителями. А шкільний дзвінок повернув у ті безтурботні роки дитинства. На зустріч до школи завітали випускники 1970 року, 1975 року, 1980 року, 1985 року, 1990 року, 1995 року, 2000 року, 2005 року, 2010 року та 2015 року. З актової зали гості продовжили екскурсію школою, завітали до класних кімнат, до своїх навчальних кабінетів та «робочого місця». Дякуємо всім, хто завітав цього дня до школи. Нам приємні слова вдячності за науку, за збереження духу знань і творчості. Школа дякує всім, хто знайшов час для приємних зустрічей. Бажаємо миру, здоров’я, наснаги.

Переглядів: 26 | Додав: sht-school | Дата: 15.02.2020

Переглядів: 16 | Додав: sht-school | Дата: 29.01.2020

22 січня 2020 року в Штомпелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені урочистості та виховні години, присвячені темі СОБОРНОСТІ ТА ЄДНОСТІ УКРАЇНИ

Переглядів: 19 | Додав: sht-school | Дата: 22.01.2020

13 січня на свято Меланки щедрувальна група Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітала всіх зі святами та подарувала чудовий настрій

Переглядів: 18 | Додав: sht-school | Дата: 13.01.2020

20 грудня 2019 року 40-річний ювілей відзначила Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів . Урочисто, але по-домашньому тепло відсвяткували день народження рідної школи вчителі, ветерани педагогічної праці, випускники різних років, учні, батьки та почесні гості. З найкращими побажаннями та подарунками завітала на свято начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Потерайло Ірина Миколаївна. Учнівський і педагогічний колективи привітали школу добрими словами, запальними танцями й піснями.

Переглядів: 8 | Додав: sht-school | Дата: 21.12.2019

6 грудня 2019 року до Дня Збройних Сил України у Штомпелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені спортивні змагання "Сильні, спритні, сміливі!". На свято завітали начальник відділу, освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Потерайло Ірина Миколаївна, в.о. голови Хорольської РДА Абрамов Сергій Гаврилович, заступник голови районної ради Гловацький Роман Миколайович та директор ДЮСШ Заїка Надія Іванівна, які привітали шкільну родину з Днем Збройних Сил України та вручили нагороду Майстра спорту України з кікбоксингу WKA учню 11 класу Дрозду Сергію.

Переглядів: 10 | Додав: sht-school | Дата: 06.12.2019

Відповідно до плану роботи, відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  у Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено засідання Школи молодого вчителя з теми „Формування ключових компетентностей на уроках“. Вітальне слово директора Рябухіної І.М. містило інформацію про Штомпелівську ЗОШ І-ІІІ ступенів як заклад інноваційної освіти Хорольщини. Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Синягівська Н.Б., яка розповіла про шляхи організації роботи молодих спеціалістів по формуванню ключових компетентностей на уроках. Учасники засідання побували на уроці математики в 1 класі з теми „Подорож на казкову математичну галявину“ (учитель початкових класів Крутько О М.) та уроці читання в 2 класі з теми „Наш класний театр класна розвага“ (учитель початкових класів Корнет Л. Л.). Практична частина семінару була спрямована на вдосконалення умінь педагогів використовувати інтерактивну дошку на уроках (учитель фізики Денисенко Є.В.). Широко відкрила двері для присутніх „Майстерня Добра“. Калейдоскоп ідей учасників „Формування ключових компетентностей на уроках“ провела заступник директора з навчально-виховної роботи Адаменко  Р.В. На завершення семінару було вироблено рекомендації для практичного використання.

Переглядів: 6 | Додав: sht-school | Дата: 01.11.2019

1 жовтня 2019 року на базі Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар-тренінг «Оцінювання якості діяльності ГАШ». Заклад презентував клуб соціального підприємництва та інформаційно-розвивальний центр «Оріон».

Переглядів: 10 | Додав: sht-school | Дата: 03.10.2019

За підтримки нашого партнера - спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №113 Дарницького району м.Київ у Штомпелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено акцію "Створення комфортних умов у закладі".

Переглядів: 7 | Додав: sht-school | Дата: 02.10.2019

« 1 2 3 4 5 ... 12 13 »