Вівторок, 18.02.2020, 20:39

«  Лютий 2020  »

• Головна » Архів матеріалів

Як би не склалося життя людини, ким би не стала вона, чого б не досягла, в хвилини радості і смутку їй світить далекий, рідний вогник оповитий щасливим спогадом, - дитинства. Ось і зараз, через мить – знайомий шкільний дзвінок привітно покликав  випускників  на зустріч з дитинством, з незабутніми шкільними роками.

06 лютого 2016 року в стінах Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч випускників ювілейних років.

Переглядів: 277 | Додав: sht-school | Дата: 09.02.2016

Вітаємо усіх з новорічними святами!

Переглядів: 257 | Додав: sht-school | Дата: 31.12.2015

Реєстрація для участі у Зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) розпочнеться 1 лютого 2016 року.

Саме тестування розпочнеться 5 травня.

Відповідно, у травні кандидати на вступ будуть здавати тести з математики, української мови та історії України. Тестування відбудеться 5, 11 і 13 травня відповідно.

З 3 по 17 червня випускники зможуть скласти іспити з інших предметів.

На початку липня буде проходити додаткова сесія оцінювання якості освіти для тих випускників, які не склали іспити після першої сесії.

Зареєструватися на пробне тестування буде можливо з 5 січня. Вартість такого оцінювання складе 111 гривень.

Дворівневого оцінювання якості освіти у вступній кампанії 2016 року не буде, а випускників будуть оцінювати завдяки абсолютно новим тестам, які напрацьовувалися Центром протягом останніх декількох років, але досі не використовувалися.

Нагадаємо, у 2016 р. обов'язковим для випускників стане тестування з математики або історії України (на вибір), яке також буде мати статус державної підсумкової атестації.

Переглядів: 254 | Додав: sht-school | Дата: 28.12.2015

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів на веб-сайтах ВНЗ з 15 грудня 2015 р. мають бути оприлюднені Правила прийому, що визначають порядок конкурсного відбору вступників!

Радимо абітурієнтам визначитися із спеціальностями та навчальними закладами, до яких плануєте вступати, та ознайомитися з Правилами прийому до обраних Вами ВНЗ. Правила містять перелік конкурсних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Звертаємо увагу, що навчальні заклади можуть вимагати для участі у конкурсі на однакові спеціальності різний перелік конкурсних предметів, з яких необхідно подавати сертифікат ЗНО.

Переглядів: 222 | Додав: sht-school | Дата: 19.12.2015

8 грудня для учнів  11 класу був проведений урок інформатики у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи для 11-класників щодо головних етапів ЗНО 2016 року.

Після опрацювання всіх наочних матеріалів було виконане практичне завдання для закріплення отриманих знань - відправка електронного листа до ХРЦОЯО та розміщення матеріалу про урок на сайті школи.

Переглядів: 221 | Додав: sht-school | Дата: 08.12.2015

Переглядів: 254 | Додав: sht-school | Дата: 04.12.2015

1-го грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, шкільним психологом Стадник Діною Володимирівною у старших класах був організований та проведений перегляд фільму присвячений цьому дню.

Переглядів: 247 | Додав: sht-school | Дата: 01.12.2015

Пробне ЗНО – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному ЗНО  дасть змогу:

·  ознайомитися із процедурою проведення;

·  психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;

·  навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;

·  правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;

·  отримати результат  з певного предмета тощо.

КАЛЕНДАР ПРОБНОГО ЗНО-2016

02 квітня 2016:   українська мова і література

09 квітня 2016:   англійська мова, біологія,  географія, іспанська мова, історія України,  математика, німецька мова, російська мова,  фізика, французька мова, хімія

Пробне ЗНО проводиться на платній основі (111 грн. за один предмет) за адресою, що буде зазначена в електронному запрошенні.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО 05-30 січня 2016 року на сайті Харківського РЦОЯО розділ «Пробне ЗНО. Реєстрація».

Розміщення на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» інформації про час і місце проходження пробного ЗНО 12.03.2016 року.

Розміщення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» з 11.04.2016 року.

Розміщення результатів пробного ЗНО з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» (для осіб, які скористалися сервісомз 20.04.2016 року.

Докладніше за посиланням http://zno-kharkiv.org.ua

Переглядів: 239 | Додав: sht-school | Дата: 28.11.2015

18 жовтня учні Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за фінансової підтримки ТОВ "Оріон-Молоко" (директор Ярошенко Л. П.) та сільського голови Рябухіна А.І. мали змогу здійснити екскурсію до міста Комсомольськ.

Переглядів: 284 | Додав: sht-school | Дата: 19.10.2015

13 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України у стінах нашої школи була проведена святкова лінійка "Україно - ти на всіх для нас одна!". Шкільним бібліотекарем влаштована виставка книг "Козацькому роду - нема переводу!", присвячена Дню українського козацтва. Класні колективи проводили уроки мужності та години спілкування, присвячені цим визначним датам. В цей урочистий день шкільна родина вшановувала всіх, хто причетний до цього свята. Серед запрошених був присутній і учасник антитерористичної операції, батько учениці нашої школи - Іващенко Олександр Сергійович.

Переглядів: 246 | Додав: sht-school | Дата: 13.10.2015

« 1 2 3 4 5 ... 9 10 »