Вівторок, 18.02.2020, 21:31

Відзначення Дня пам'яті жертв голодомору

Переглядів: 191 | Додав: sht-school | Дата: 28.11.2016

ОГОЛОШЕННЯ

1 вересня 2016 року  о 9 годині в Штомпелівській загальноосвітній школі I-III ступенів відбудеться свято Першого дзвоника
    Переглядів: 228 | Додав: sht-school | Дата: 30.08.2016

30 травня 2016 року відбулося відкриття табірної зміни в пришкільному таборі “Веселка ” в Штомпелівській загальносвітній школі I-III ступенів

Під час ранкової зарядки набираємося сили та бадьорості на цілий день

Заняття з англійської мови дуже цікаве та захоплююче

Граємо в спортивні ігри на прогулянці

Переглядів: 220 | Додав: sht-school | Дата: 31.05.2016

Білокрилими птахами пролітають роки

За світанками нові стають небокраї.

Відлітають у вирій нові дітлахи

Вільним птахом у небо високо злітають.

Чи високо злетять ? Тільки час їм суддя.

На світанку чекають їх нові дороги,

Зустрічай, Україно, нових громадян,

Їм іти у життя на твої перемоги.

Переглядів: 264 | Додав: sht-school | Дата: 30.05.2016

ОГОЛОШЕННЯ

3 червня 2016 року о 12 годині в приміщенні Штомпелівської загальноосвітньої школи I-III ступенів  відбудеться звіт керівника навчального закладу  за 2015-2016 навчальний рік.

Переглядів: 226 | Додав: sht-school | Дата: 30.05.2016

27 травня 2016 року в Штомпелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося Свято Останнього дзвоника. На урочистій лінійці  були присутні   начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Потерайло Ірина Миколаївна, методист відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Северин Юлія Миколаївна, голова Хорольської районної ради Мартюк Віра Анатоліївна, депутат Полтавської обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдін-огли, сільський голова Іщенко Валерій Олексійович.Присутні гості привітали школярів із закінченням навчального року, побажали веселих та змістовних літніх канікул.

Приємно відзначити, що чотирнадцятьох учнів школи за відмінне навчання було нагороджено Похвальними листами.  Депутат обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдін-огли вручив матеріальну винагороду випускниці школи Рябухіній Марині, яка за досягнення в  навчанні нагороджена Срібною медаллю.

А ось для одинадцятикласників це свято було сповнене щемом у душі, адже воно – останнє у стінах рідного навчального закладу. За традицією, мелодія Останнього дзвінка прозвучала з рук кожного випускника та їх класного керівника Тютюнник Оксани Юріївни, оголосивши про закінчення безтурботного дитинства та початок самостійних кроків у доросле життя.

Переглядів: 240 | Додав: sht-school | Дата: 27.05.2016

В останній тиждень перед Великим Постом святкують Масляну. Знаючи і шануючи традиції свого народу, активну участь у святковому дійстві взяли учні нашої школи та колектив художньої самодіяльності "Криниченька" сільського будинку культури. Учні 4-8 класів були задіяні  у святковому концерті - співали пісні, розказували вірші, познайомили присутніх з традиціями святкування Масляної. Як вже склалося за традицією, вцей день учнівські колективи 1-11 класів представили смачну  продукцію на шкільному ярмарку.

Переглядів: 328 | Додав: sht-school | Дата: 18.03.2016

4 березня  в нашій школі відбулося свято до дня 8 березня. Учні школи подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями вони вітали матусь, бабусь, сестричок, однокласниць, вчителів та всіх працівниць школи.

Переглядів: 276 | Додав: sht-school | Дата: 09.03.2016

12 лютого 2016 року на базі Штомпелівської загальноосвітньої школи I-III  ступенів відбувся районний  методичний семінар учителів початкових класів  “Школа учителя 3 класу” на тему: “Розвиток здібностей та інтересу учнів початкових класів до навчання як результат упровадження педагогічних інновацій. Технологія виховання успішної особистості ”

Переглядів: 304 | Додав: sht-school | Дата: 15.02.2016

« 1 2 3 4 ... 9 10 »