Штомпелівська ЗОШ Хорольського району
Понеділок, 28.09.2020, 23:18
Меню сайту

Вхід на сайт


Погода
Штомпелівка

Пошук

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites

 • Головна » Архів матеріалів
  З усією теплотою і щирістю вітаємо Вас зі світлим святом зимової казки.
  Бажаємо родинного тепла, здійснення дитячих мрій! 
  З Днем Святого Миколая!
  Переглядів: 570 | Додав: sht-school | Дата: 19.12.2013

  ПОРАДА МОЛОДИМ: НЕ ПЕРЕСТУПАЙТЕ МЕЖУ ДОЗВОЛЕНОГО

  Будь-яка людина, починаючи від юних літ, потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Дуже часто підлітки не знають, як захистити свої права, що для цього слід зробити, з ким порадитися, до кого звернутися по допомогу. Не маючи достатнього життєвого досвіду для самостійного вирішення проблеми, підлітки інколи навіть опиняються на межі скоєння злочину, і тоді врятувати людину від фатальної помилки може тільки знання законів.

  Ось чому школа покликана попередити дитину про небезпеки життя: зберегти у кризових ситуаціях; озброїти особистісними механізмами, які дозволяють молодій людині успішно долати проблеми.

  З метою профілактики правопорушень у Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів школи та їх батьків з начальником Хорольського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління державної пенітенціарної служби України в Полтавській області підполковником внутрішньої служби Рубан Ніною Миколаївною, яка розповіла про відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та злочинів. Адже, якби людина мала можливість прожити життя спочатку, швидше за все вона прагнула б не повторювати своїх помилок. Адже злочин легше попередити, ніж відбувати покарання. Ніна Миколаївна розповіла про згубний вплив алкоголю та енергетичних напоїв, про шкідливість куріння.

  На батьківській конференції була присутня головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Костиренко Лідія Миколаївна, яка розповіла про необхідність співпраці батьків та вчителів.

  Сподіваємося, що такі зустрічі навчать молоде покоління застосовувати норми права у повсякденному житті, захищати свої права за допомогою закону.


  Переглядів: 419 | Додав: sht-school | Дата: 17.12.2013

     У Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. нещодавно закінчилася щорічна акція "16 днів проти насильства", де було проведено ряд заходів соціально-психологічною службою, зокрема з учнями 9-11 класів проводився тренінг "STOP НАСИЛЛЯ", виховна година з учнями 6-11 класів "Види насилля, шляхи попередження", з учнями молодших класів "Що таке насилля?". Також була виготовлена та розповсюджена серія буклетів "Шляхи уникнення насилля разом". 
     Акція "16 днів проти насильства" спрямована на привернення уваги школярів до актуальних для українського суспільства проблем подолання насилля в сім"ї, протидії жорстокого поводження з дітьми.


  Переглядів: 355 | Додав: Ді@н@ | Дата: 09.12.2013

     В Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 2-го грудня у рамках проведення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом було проведено ряд заходів соціально-психологічною службою. Зокрема, учні 5-11 класів виготовили стінгазети, з учнями 9-11 класів проведено тренінг «Обізнаність молоді про ВІЛ/СНІД» та продемонстровано навчальний фільм "СНІД", роздана серія буклетів "Не дай СНІДу шанс", виготовлена стендова інформація "Попередження ВІЛ-інфекції, та СНІДу", бесіда з учнями 5-7 класів "Загальні відомості про СНІД". 
     Проведення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом спрямоване на поглиблення знань учнів про хворобу, формування вміння розрізняти поняття ВІЛ, СНІД, запобігати ситуаціям потрапляння ВІЛ до організму. Виховувати бережливе ставлення до власного здоров’я.


  Переглядів: 1070 | Додав: Ді@н@ | Дата: 06.12.2013

  1 грудня учні Штомпелівської ЗОШ взяли участь у районній акціїї "Молодь проти СНІДу"

  Переглядів: 342 | Додав: Ді@н@ | Дата: 06.12.2013

         В Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 25 листопада 2013 року по 29 листопада 2013 року у рамках проведення Міжнародного дня інвалідів було проведено ряд заходів. Зокрема, 25.11.2013 року з учнями 6-7 класів проведено бесіду на тему: „У чому різниця фізичної та моральної краси людини". Під час бесіди обговорені поняття фізичної та моральної краси людини. Учнями були складені схеми відмінностей негативних та позитивних рис характеру та оцінка життєвих ситуацій, під час яких проявляються ці риси. Виховна година з учнями 9-11 класів на тему:„Толерантне відношення до людей з фізичними вадами" відбулася 28.11.2013 року. Під час виховної години учні виконували рольові ігри, де демонстрували різні ситуації та давали оцінку поведінки героїв.  
           Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямоване на привертання уваги до їхніх проблем, захист їхньої гідності, прав і добробуту, на привертання уваги суспільства до переваг, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. 

  Переглядів: 462 | Додав: sht-school | Дата: 29.11.2013

  Дорогі учні!

  Шановні вчителі і батьки!

  Сьогодні якість освіти стала пріоритетом у розвитку суспільства, одним з тих критеріїв,  за  яким  оцінюється конкурентоспроможність  держави,  стрімкість  її поступу  в  суспільному прогресі людства. Не випадково світове співтовариство при оцінюванні якості людського життя неодмінно враховує показники якості освіти.

  Якість загальної середньої освіти – доволі різнобічне поняття. Вона залежить від багатьох чинників, зокрема таких як досконалість навчальних програм  і підручників, організація навчального процесу, педагогічна майстерність учителів,  інформатизація освіти, оснащення сучасним навчальним обладнанням тощо. Найбільш об’єктивним відображенням якості  освіти  є результативність навчальної діяльності учнів,  їхня  здатність  застосовувати  здобуті  знання  і  вміння  в  практичній  діяльності.  Тому  важливо  знати,  який рівень навчальних  досягнень мають учні на різних  етапах навчання,  зокрема після  завершення початкової та основної школи.

  Національна академія педагогічних наук відгукнулася на ініціативу Міністерства освіти і науки щодо проведення моніторингу якості загальної середньої освіти і здійснюватиме його науковий супровід. Учені академії спільно з учителями та методистами підготували відповідні матеріали  (тести, анкети,  інструктивні вказівки тощо)  і по завершенню моніторингу проаналізують одержані результати, щоб зробити належні висновки і надати рекомендації з підвищення якості шкільної освіти.

  Моніторинг  не  передбачає  контролю  діяльності  педагогів  чи  навчальних  закладів,  а має на меті з’ясувати типові помилки і прогалини у засвоєнні змісту загальної середньої освіти, виявити болючі проблеми сучасної школи та визначити дієві шляхи  їх подолання. Ми сподіваємося на розуміння Вами важливості цього заходу і сумління в досягненні об’єктивного результату.

  Бажаю всім Вам успіхів і натхнення!

  Президент

  Національної академії педагогічних

  наук України                                                                              В.Г. Кремень

  Переглядів: 315 | Додав: sht-school | Дата: 11.11.2013

  Вітаємо з Днем знань!
  Запрошуємо на свято Першого дзвінка, яке відбудеться 
  1 вересня 2013 року о 9 годині.
  Переглядів: 434 | Додав: sht-school | Дата: 28.08.2013

  В передостанній день навчання в  нашій школі проводився «Фестиваль наук». В ньому взяли участь учні  5 - 10 класів.  Цікаві завдання приготували вчителі школи, а одинадцятикласники  допомогли у проведенні змагань, бо були суддями на станціях: „Спортивна" , „Природнича" , „Історична",  „Перекладач",  „Художня", „Літературна", „Трудова", „Мовна",  „Географічна " ,  „Математична".  Кожна команда отримали залікові картки та маршрутні листи. На  станціях учні виконували  різноманітні   завдання: робили опис рослини за гербарієм, виконували тести, стрибали на скакалці, малювали український вінок, набирали петлі на спицях, перекладали текст з англійської мови на українську. Члени журі підвели підсумки змагань. Найкращий результат на станції „Художня" показав 5 клас, на станціях „Географічна", „Перекладач" , „Природнича"  - 6 клас, „Трудова"  - 7 клас, „Математична", „Мовна" - 8 клас, „Спортивна",  „Літературна " - 9 клас, „Історична " -10 клас. Грамотою за І місце у «Фестивалі наук»  нагороджена команда 6 класу, грамотою за ІІ місце - команда учнів 8 класу,  ІІІ місце отримала команда 9 класу. Всі учасники свята отримали велике задоволення  і традиційно скуштували смачну кашу.
  Переглядів: 481 | Додав: sht-school | Дата: 23.05.2013

  Оголошення!

     5 червня 2013 року о 13 годині в приміщенні актової зали Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно до статті 39 Закону України «Про загальну середню освіту», наказів Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 №55 «Про звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», наказу відділу освіти Хорольської районної державної адміністрації Полтавської області, з метою утвердження відкритої і демократичної державно-громадянської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень у загальноосвітніх навчальних закладах, відбудеться звіт директора школи перед педагогічним колективом, батьківським комітетом, радою та піклувальною радою навчального закладу про виконану за рік роботу. 
  Переглядів: 654 | Додав: sht-school | Дата: 20.05.2013

  « 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 »