Понеділок, 28.09.2020, 23:21

«  Вересень 2014  »

• Головна » 2014 » Вересень » 19

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка 18 вересня відбулася обласна науково-практична конференція Малої академії наук з теми «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації». На конференції одним із представників Хорольського районного територіального відділення МАН був і учень 7 класу – Тарасенко Владислав.

У своїй роботі «І.Г. Козлов. Доля родини у роки війни та в період відбудови» юний науковець (на конференції він виявився наймолодшим учасником!) ознайомив всіх присутніх з основними етапами життя та діяльності свого прадіда, заслуженого працівника сільського господарства УРСР, Героя Соціалістичної Праці – Івана Григоровича Козлова.

На думку Владислава: «Кожна людина повинна пишатися своїми предками, які довели свою вірність і любов до землі та людей, з якими мешкали поруч. Примножувати і проносити через віки генетичну пам’ять свого родоводу –  священний обов’язок нащадків кожного роду!».

За вдалий захист та новизну тематики наукової роботи Тарасенко Владиславу було вручено СЕРТИФІКАТ учасника обласної конференції, виданий директором позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна МАН учнівської молоді» А.А. Матвієнко.

Переглядів: 336 | Додав: sht-school | Дата: 19.09.2014