Субота, 06.06.2020, 06:17

«  Грудень 2013  »

• Головна » 2013 » Грудень » 30

Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

З НОВИМ РОКОМ!

Вітер віє, сніг кружляє,
    Новорічна ніч минає,
    І чекає нас за рогом
    Довжиною в рік дорога.
    Разом нам цей шлях долати,
    Разом жити, працювати...
    Хай же збудуться всі мрії,

Побажання та надії!

Переглядів: 361 | Додав: sht-school | Дата: 30.12.2013

Незабаром Новий рік переступить наш поріг
    Зима – дивовижна, прекрасна, і, можна сказати, казкова пора року. Коли все навкруги світиться та виблискує від міріадів сріблястих сніжинок, здається, що потрапив у чарівну казку. А ще зима – це час веселих свят, час, коли збуваються найзаповітніші мрії, час щастя, радісного сміху та подарунків.Одному з найулюбленіших дитячих свят – Новому року – були присвячені святкові заходи, що відбулися у нашій школі напередодні свята. Усі присутні – гості, вчителі, батьки вже вкотре впевнилися, що наша рідна школа неймовірно багата на таланти. Кожен виступ учнів вражав своєю неповторністю та красою. І звичайно ж, нікому з присутніх не довелося сумувати. Адже біля красуні-ялинки розгорталося справжнє казкове дійство: діти майстерно виконували сценки з чарівних казок, співали веселі новорічні пісні, виконували запальні танці. До школи на свято завітали шановані гості: Фахраддін Аладдін-огли Мухтаров, власник готельно-ресторанного комплексу «Каспій Преміум», Ярошенко Людмила Петрівна, директор ТОВ «Оріон Молоко»,  Рябухін Анатолій Іванович, сільський голова, які привітали присутніх з наступаючим Новим роком і побажали щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та роботі.

Переглядів: 376 | Додав: sht-school | Дата: 30.12.2013