Субота, 06.06.2020, 05:58

«  Грудень 2013  »

• Головна » 2013 » Грудень » 17

ПОРАДА МОЛОДИМ: НЕ ПЕРЕСТУПАЙТЕ МЕЖУ ДОЗВОЛЕНОГО

Будь-яка людина, починаючи від юних літ, потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Дуже часто підлітки не знають, як захистити свої права, що для цього слід зробити, з ким порадитися, до кого звернутися по допомогу. Не маючи достатнього життєвого досвіду для самостійного вирішення проблеми, підлітки інколи навіть опиняються на межі скоєння злочину, і тоді врятувати людину від фатальної помилки може тільки знання законів.

Ось чому школа покликана попередити дитину про небезпеки життя: зберегти у кризових ситуаціях; озброїти особистісними механізмами, які дозволяють молодій людині успішно долати проблеми.

З метою профілактики правопорушень у Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів школи та їх батьків з начальником Хорольського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління державної пенітенціарної служби України в Полтавській області підполковником внутрішньої служби Рубан Ніною Миколаївною, яка розповіла про відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та злочинів. Адже, якби людина мала можливість прожити життя спочатку, швидше за все вона прагнула б не повторювати своїх помилок. Адже злочин легше попередити, ніж відбувати покарання. Ніна Миколаївна розповіла про згубний вплив алкоголю та енергетичних напоїв, про шкідливість куріння.

На батьківській конференції була присутня головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Костиренко Лідія Миколаївна, яка розповіла про необхідність співпраці батьків та вчителів.

Сподіваємося, що такі зустрічі навчать молоде покоління застосовувати норми права у повсякденному житті, захищати свої права за допомогою закону.

Переглядів: 416 | Додав: sht-school | Дата: 17.12.2013