Вівторок, 18.02.2020, 21:40

«  Вересень 2012  »

• Головна » 2012 » Вересень » 19

СВЯТО КВІТІВ

Вже стало доброю традицією кожного року 19 вересня проводити в школі виставку осінніх квітів, присвячену Дню визволення Хорольщини від німецько-фашистських загарбників.

Кожен клас зі своїми класними керівниками готували композиції. Радує око розмаїття квіткових барв: айстри, чорнобривці,  салютують полеглим воїнам величезні жоржини та маленький вічний вогонь, майстерно складений із сальвій.

«Нашу пам’ять обпалює
    Вічний вогонь, де граніти і зелені повінь,
    До священного чистого світла його
    19 вересня завжди приходим.»

Широко представлена тема України, рідної землі, природи, лірична. Тут домінують калина, чорнобривці, майорці і троянда як цариця квітів. А круглолиці соняхи красуються своїми жовтими голівками.

Здивували і зацікавили всіх композиції першокласників. Нехай хоч і з допомогою батьків, але ж якою любов’ю створені ці роботи!

Цікаві та незвичайні композиції представлені учнями 8 класу.

«Літо зі снопами
    Осінь з пирогами»

Запашні пироги вабили присутніх своїм ароматом і запрошували скуштувати їх. Школярі постаралися створити таку красу, якою милуються не тільки вчителі, учні, але і працівники школи, батьки та односельці.

Ми ще не знаємо переможців цього конкурсу, підсумки буде підбито пізніше. Але важливо, що такі заходи не дають черствіти душам наших дітей і покриватися кіркою байдужості. Вони дають змогу пам’ятати події минулих літ та цінувати сьогодення.

... Читати далі »

Переглядів: 838 | Додав: sht-school | Дата: 19.09.2012

МИ ЗНОВУ ПЕРЕМОЖЦІ!

З 13 по 15 вересня, після більш ніж дворічної перерви,  у с.Трубайці відбулися ІX районні туристичні змагання. Команди учнів району змагалися за звання найкращих з техніки пішохідного туризму та орієнтування на місцевості.
        Учні нашої школи  дуже довго чекали на цю подію, адже не могли зрадити вже давній та надзвичайно гарній традиції – приїжджати додому переможцями.
        Відразу після відкриття змагань відбулися тренування команд, адже на наступний день потрібно було пройти важке випробування: робота «зв’язок». І кожен розумів, що не може підвести ні напарника, ні команду в цілому. Навіть ввечері, біля багаття, коли всі веселились та відпочивали, виникали розмови: «А ось там, при проходженні навісної переправи, ти закріплюєш супроводжуючу мотузку чи я?».
    Тож як всі зраділи, почувши, що саме наші «зв’язки» стали кращими при проходженні дистанції. Перше місце отримали Тютюнник Іван та Бабич Оксана, а другими стали Коневський Владислав та Коневська Вікторія.
        На наступний день відбулися змагання команд з орієнтування на місцевості. Кожен учасник команди мав подолати дистанцію, не забувши відмітитись на контрольних пунктах. І знову відповідальність за себе і за команду. І знову перемога. Кращим серед хлопців став Тютюнник Іван, а в призерах серед дівчат Бабич Оксана та Коневська Вікторія.
    На лінійці закриття учасники нашої команди були відзначені великою кількістю грамот та отримали цінний приз – намет, що обов’язково знадобиться для поїздок на змагання та в походах.
        Тож ми не зрадили традиції, ми знову переможці!

Переглядів: 426 | Додав: sht-school | Дата: 19.09.2012