Вівторок, 18.02.2020, 21:54

«  Травень 2012  »

• Головна » 2012 » Травень » 22

21 травня 2012 року відбулася І сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики. За оперативною інформацією, явка абітурієнтів становила 92 % від загальної кількості зареєстрованих для участі в ній.

Відповіді до завдань тесту з математики розміщено на сторінці "Матеріали для скачування"

Переглядів: 470 | Додав: sht-school | Дата: 22.05.2012

19 травня 2012 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії. За оперативною інформацією, участь у тестуванні взяли 87 435 абітурієнтів, що становить 92,1% від загальної кількості зареєстрованих для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета.

Відповіді до завдань тесту з географії  розміщено на сторінці "Матеріали для скачування"

Переглядів: 393 | Додав: sht-school | Дата: 22.05.2012

15 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. За оперативною інформацією, участь у тестуванні взяли 42 627 абітурієнтів, що складає 91,24 % від загальної кількості зареєстрованих для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета.

Відповіді до завдань тесту з хімії розміщено на сторінці "Матеріали для скачування"

Переглядів: 436 | Додав: sht-school | Дата: 22.05.2012

Страшні хвороби, стихійні лиха, війни змушували людство боротися за своє існування на Землі. Та все це можна було з часом побороти, пережити, здолати і залишити лише спогади. Але Чорнобильська катастрофа залишається нездоланною і непідвладною часу.

Головним і найстрашнішим є руйнівна сила радіації, яка незрима і невідчутна. Вона може знищувати життя на нашій планеті протягом тисячоліть. Для неї немає кордонів. Її нищівна сила безмежна. Чорнобиль не лише трагедія, але й випробування на мужність, відданість, патріотизм.

26 квітня відзначалася двадцять шоста річниця Чорнобильської трагедії, яка змінила Україну і змінила світ. З цієї нагоди у Штомпелівській школі відбулися урочисті збори, на які були запрошені учасники тих буремних подій. До сивочолих ветеранів, що пройшли крізь горнило Чорнобиля, з теплотою та вдячністю звернулася заступник директора з виховної роботи Кузуб Н.М.

Запаленням свічки та хвилиною мовчання пом’янули присутні в залі загиблих та померлих учасників аварії.

Перед ліквідаторами виступили з концертною програмою учні школи.  Вони розповіли про долю ліквідаторів, їх героїчну роль в приборканні «мирного» реактора, героїчні вчинки всього українського народу, який врятував від більшої трагедії народи Європи. Для ліквідаторів звучали пісні, вірші, просто теплі слова.

Наприкінці зустрічі учні висловили щиру подяку ветеранам-ліквідаторам за їх мужність, героїзм та самовідданість та вручили їм букети квітів.

Переглядів: 517 | Додав: sht-school | Дата: 22.05.2012