Штомпелівська ЗОШ Хорольського району
Субота, 17.08.2019, 23:34
Меню сайту

Вхід на сайт


Погода
Штомпелівка

Пошук

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Учні школи - учасники районного та обласного конкурсів МАН


    Коневський Владислав

    Секція: біологія

    Тема: "Біологія репродуктивного періоду ластівки сільської на території с.Наталівка Хорольського району"

    І місце у районному конкурсі. 2010 рік

    Галата Оксана
    Секція: англійська мова
    Тема: "Фразеологізми в сучасній англійській мові"
    ІІ місце у районному конкурсі. 2010 рік

    Денисенко Віктор

    Секція: етнологія

    Тема: "Етапи формування українського етносу"

    ІІ місце у районному конкурсі. 2010 рік

    Адаменко Богдан

    Секція: географія

    Тема: "Соціальна інфраструктура Штомпелівської сільської ради"

    ІІ місце у районному конкурсі. 2009 рік
    Сальник Ірина
    Секція: фізика
    Тема: "Дослідження рибальської волосіні"
    ІІ місце у районному конкурсі. 2008 рік

    Толошна Світлана 

    Секція: психологія

    Тема:

    І місце у районному конкурсі. 2007 рік

    Лемешко Тетяна
    Секція: етнологія
    Тема: Українська вишивка в житті нашого краю

    І місце у районному конкурсі. 2007 рік

    Секція: географічне краєзнавство

    Тема: Несприятливі фізико-географічні процеси на території Штомпелівської сільської Ради

    ІІІ місце у районному конкурсі. 2006 рік

    Денисенко Ігор

    Секція: медицина

    Тема: Діагностика та лікування плоскостопості

    І місце у районному конкурсі. 2007 рік

    ІІІ місце у обласному конкурсі. 2008 рік

    Макобок Наталія

    Секція: українська література

    Тема: Образи дітей у поезії та живописі Т.Г.Шевченка

    Супруненко Альона

    Секція: біологія

    Тема: Еколого-біологічні та хіміко-фармацевтичні особливості лікарських рослин околиць с.Штомпелівки Хорольського району

    І місце у районному конкурсі. 2006 рік

    Бова Юлія

    Секція: медицина

    Тема: Діагностика, лікування та профілактика діабету

    ІІ місце у районному конкурсі. 2006 рік

    Метлушенко Володимир

    Секція: обчислювальна техніка

    Тема: Дослідження продуктивності процесорів виробництва фірми Intel

    ІІ місце у районному конкурсі. 2006 рік

    Рябухін Андрій
    Секція: право
    Тема: Державна реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності
    І місце у районному конкурсі. 2006 рік

    Секція: фізика

    Тема: Розв’язування експериментальних задач з фізики

    І місце у районному конкурсі. 2005 рік

    Одарченко Інна

    Секція: географічне краєзнавство

    Тема: Характеристика населення Штомпелівської сільської Ради

    І місце у районному конкурсі. 2005 рік

    Вітряк Маргарита
    Секція: економіка
    Роль комерційних банків у ринковій інфраструктурі на прикладі роботи АППБ "Аваль"
    І місце у районному конкурсі. 2004 рік

    Петренко Ольга
    Секція: економіка
    Тема: Шляхи підвищення економічної ефективності розвитку тваринництва у ДП   "Агрофірма"Оріон"
    ІІ місце у районному конкурсі. 2004 рік
    Герус Таїсія
    Секція: історичне краєзнавство
    Тема: Історія населених пунктів Штомпелівської сільської ради
    І місце у районному конкурсі. 2003 рік