Четвер, 22.02.2018, 09:11

• Головна » 2018 » Лютий » 12 » ЗНО - 2018
    ЗНО - 2018

6 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО 2018 року

Реєстрація осіб для участі триватиме до 19 березня. Зверніть увагу, що процедури реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року та випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних та вищих навчальних закладів мають певні відмінності.

Детальну інформацію можна одержати за посиланнями:

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Скільки балів потрібно, аби вступити на бюджет

Інформаційна система  «Вступ.ОСВІТА.UA»  пропонує майбутнім вступникам інформацію про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році. Зазначені дані дають можливість  абітурієнтам і їх батькам зважено оцінити шанси щодо вступу на бюджетну форму навчання до обраного вишу та відповідально підійти до обрання тестових предметів при реєстрації для участі у ЗНО.

Безкоштовна підготовка до ЗНО

З 6 лютого на всій території України стала доступна перша офіційна онлайн-платформа для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання BeSmart.

1. Платформа є абсолютно безкоштовною.

2. Щоб скористатися BeSmart, потрібно зайти на її сайт  і зареєструватися. Після цього можна починати навчання.

3. На порталі зібрано понад 2000 тисяч безкоштовних відеоуроків і понад 20 тисяч тестів.

6. BeSmart містить матеріали з української мови, історії України, англійської мови, географії, математики, фізики, хімії та біології.

Розпочати підготовку