П`ятниця, 22.09.2017, 08:24

«  Травень 2016  »

• Головна » 2016 » Травень » 27 » Свято Останнього дзвоника
    Свято Останнього дзвоника

27 травня 2016 року в Штомпелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося Свято Останнього дзвоника. На урочистій лінійці  були присутні   начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Потерайло Ірина Миколаївна, методист відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Северин Юлія Миколаївна, голова Хорольської районної ради Мартюк Віра Анатоліївна, депутат Полтавської обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдін-огли, сільський голова Іщенко Валерій Олексійович.Присутні гості привітали школярів із закінченням навчального року, побажали веселих та змістовних літніх канікул.

Приємно відзначити, що чотирнадцятьох учнів школи за відмінне навчання було нагороджено Похвальними листами.  Депутат обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдін-огли вручив матеріальну винагороду випускниці школи Рябухіній Марині, яка за досягнення в  навчанні нагороджена Срібною медаллю.

А ось для одинадцятикласників це свято було сповнене щемом у душі, адже воно – останнє у стінах рідного навчального закладу. За традицією, мелодія Останнього дзвінка прозвучала з рук кожного випускника та їх класного керівника Тютюнник Оксани Юріївни, оголосивши про закінчення безтурботного дитинства та початок самостійних кроків у доросле життя.