Четвер, 22.02.2018, 09:11

«  Грудень 2017  »

• Головна » 2017 » Грудень » 15 » Школа як осередок розвитку громади
    Школа як осередок розвитку громади

Участь у проекті „Школа як осередок розвитку громади“ за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Всеукраїнського фонду „Крок за кроком“

Кожна школа йде власним шляхом розвитку. Адже це завжди органічна структура, яка твориться ентузіазмом персоналу, баченням лідерської системи і потребами місцевої громади. Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у 2010 році обрала свій шлях розвитку закладу як громадсько-активна школа, яка працює за Стандартами ГАШ.  В рамках реалізації проекту „Школа як осередок розвитку громади “ за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта  Всеукраїнський фонд „Крок за кроком“  у м. Ірпінь (Київська область) проводив навчально-практичні семінари для  шкіл Івано-Франківської, Тернопільської, Київської та Полтавської областей. Полтавщину представляла наша школа і Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Панаса Мирного. З 13 по 15 листопада проводився навчально-практичний тренінг „ Школа як осередок громади“,  метою якого було ознайомлення з філософією та принципами громадської освіти та громадсько-активних шкіл, партнерства школи та громади, знайомство з досвідом роботи Борівського навчально-виховного  об’єднання „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий  садок“ Київської області.

В період з  05-07 грудня 2017 року  проводився тренінг „Організаційно-методичні засади створення  шкільного клубу підприємництва „Шкільна академія соціального підприємництва“. Мета тренінгу - ознайомлення з підприємництвом як однієї  з найважливіших компетентностей, яка може формуватися у шкільних клубах. У роботі тренінгів взяли  участь представники школи у складі  директора школи Рябухіної І.М., заступника директора школи з навчально-виховної роботи Адаменко Р.В., педагога-організатора Тютюнник О.Ю, учителя математики Години А.І. Учасники  вивчали ключові компетентності соціального підприємництва, розробляли матеріали для організації шкільного підприємництва, створювали сценарії.

В майбутньому такі форми роботи дозволять навчальним  закладам країни і нашій школі реалізовувати нові проекти, школа залишиться осередком громади,  діти навчаться новим рисам підприємництва, а в майбутньому виберуть улюблену професію та стануть успішними підприємцями.

Під час проведення навчально-практичний тренінгу „Школа як осередок громади“

Участь у тренінгу „Організаційно-методичні засади створення  шкільного клубу підприємництва „Шкільна академія соціального підприємництва“