Неділя, 18.11.2018, 14:40

«  Грудень 2017  »

• Головна » 2017 » Грудень » 13 » ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2018 РОЦІ
    ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2018 РОЦІ

24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

Вартість одного пробного тесту у 2018 році для учасників порівняно з 2017 роком не змінилась і складає 129 гривень (по Харківському РЦОЯО).

З 09 до 31 січня 2018 року на сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» відбудеться реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей.

У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.

Учасники пробного ЗНО з іноземних мов зможуть пройти процедуру тестування з цього предмета з аудіюванням.

Основні кроки для реєстрації на пробне ЗНО:

1. ознайомитися з Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання;
    2. сформувати реєстраційну заяву за допомогою спеціального сервісу, вказавши такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, категорію випускника (випускник поточного року, учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу І-ІІ р. а, випускник минулих років), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, обрати із запропонованого переліку населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО;
    3. заповнити всі поля електронної форми, отримати персональний пароль і код (зберегти!) до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО»;
    4. зайти на сторінку «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» роздрукувати реквізити для оплати кожного замовленого предмету окремо та реєстраційну заяву;
    5. оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО;
    6. оплатити послугу з проведення пробного ЗНО протягом 3-х робочих днів із дня електронної реєстрації (квитанцію зберігати в себе), але не пізніше трьох робочих з останнього дня визначеного строку реєстрації;
    7. перевірити стан надходження оплати та реєстраційної заяви на  сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» через 10 робочих днів з дня оплати та відправки реєстраційної заяви.
    8. самостійно роздрукувати запрошення на пробне ЗНО з 1 березня 2018 року зі сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів та для конкурсного відбору до ВНЗ.

• Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України (057 705 15 64).
    • Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496.